Ezt a receptet Ceciliától kaptam két éve. Pécsett élt tanár férjével egy lakótelepi szolgálati lakásban. Szárd volt, Szardínia szigetéről, és vallás tanárnő. Férje echte Milanói. Szerettem hozzájuk menni, náluk vacsorázni, az olasz politikáról beszélni, koccintani az éppen aktuálisra. Cecilia anyaian elénk tette az ételt: primot, secondot, salátát, dolcét.